Leukoplast® ELASTIC

Leukoplast elastic to elastyczne opatrunki pierwszej pomocy na drobne rany, skaleczenia czy otarcia. Dzięki wysokiej elastyczności i przyczepności są idealne do opatrywania palców i innych często poruszanych części ciała. Nietkany opatrunek na ranę jest chłonny, ale nie przykleja się do rany.

  • Dostępny w różnych rozmiarach
  • Nie przykleja się do rany
  • Duża przyczepność

Szczegóły produktu

Opatrunki w różnych rozmiarach.

Dostępny w różnych rozmiarach

Dostępny w wielu rozmiarach i kształtach, które pasują do różnych części ciała. Zawiera specjalne plastry do opatrywania palców.
Plaster z wybrzuszonym opatrunkiem wskazującym, że nie przyklei się do rany.

Nie przykleja się do rany

Miękki opatrunek Leukoplast elastic jest nietkany i lekko tylko przylega do powierzchni rany, dzięki czemu nie przykleja się do niej.
Metalowy łańcuch wskazujący na wysoką przyczepność produktu.

Duża przyczepność

Dobra przyczepność, dzięki czemu można ufać, że opatrunek pozostanie na swoim miejscu nawet na wyprofilowanych i ruchomych częściach ciała.
Dwie ręce ciągnące produkt w przeciwnych kierunkach, aby wykazać jego rozciągliwość.

Wysoce elastyczny

Wykonany z elastycznego materiału, który dopasowuje się do konturów i ruchów ciała, dobrze przylegają nawet do trudnych miejsc. Opatrunki przyklejają się mocno, jednocześnie pozwalając na normalny ruch, dzięki czemu idealnie nadają się do opatrywania palców i stawów, takich jak łokcie, kolana i nadgarstki.
Stoper wskazujący, że ten produkt działa szybko.

Szybkie leczenie drobnych ran

Opatruj drobne rany, takie jak zadrapania, otarcia, skaleczenia i rany kłute szybko i łatwo za pomocą plastrów z opatrunkiem Leukoplast.

Sposób użycia

Jak stosować plastry z opatrunkiem Leukoplast kids
1. Usuń folię ochronną
Trzymając plaster w jednej ręce, oderwij górną folię ochronną.

2. Przyklej na skórę i usuń drugą folię ochronną
Umieść opatrunek centralnie na ranie. Upewnij się, że dotykasz tylko plastra na folii ochronnej i tylnej stronie, nigdy samego opatrunku. Usuń pozostałą folię ochronną.

3. Wygładź i przyciśnij
Wygładź opatrunek, aby równomiernie przylegał. Zastosuj tylko lekki nacisk i nie naciągaj plastra. Aby zwiększyć siłę klejenia, przed nałożeniem można ogrzać plaster w dłoniach.

Sposób użycia

Sposoby opatrywania dłoni, kostek dłoni i końcówek palców.
1. Paliczki
Usuń górną folię ochronną i umieść opatrunek centralnie na ranie. Usuń drugą folię ochronną. Wygładź powierzchnie klejące.

2. Czubki palców
Zdejmij górną folię ochronną, umieść opatrunek centralnie na ranie i wygładź powierzchnie klejące wzdłuż palca. Następnie usuń drugą folię ochronną, zagnij drugą połowę plastra na czubku palca i wygładź pozostałe powierzchnie klejące.

3. Kostki dłoni
Usuń górną folię ochronną. Umieść opatrunek na kostce tak, aby mniejsze wycięcie skierowane było w kierunku od tułowia, a głębokie wycięcie w kierunku tułowia. Zdejmij drugą folię ochronną i wygładź.

Specyfikacja produktu

NAZWA PRODUKTU
NR ART
Wymiary
Sztuk w opakowaniu
Kolor
Właściwości
Leukoplast® ELASTIC 7645506 6 cm x 100 cm 1 tan Latex Free
Leukoplast® ELASTIC 7645511 19 mm x 72 mm
28 mm x 72 mm
8
12
tan Latex Free

Informacje dotyczące użytkowania

Zawsze przestrzegaj instrukcji użytkowania, w tym informacji dotyczących bezpieczeństwa widocznych na opakowaniu. Nie masz opakowania pod ręką? Znajdź potrzebne informacje dotyczące bezpieczeństwa w bazie danych!